Kreslo MEMORY Halmar Tmavo zelená
157.30 €
Do obchodu
Štýlové kreslo MEMORY vás oslní svojim zaujimavým a netypickým dizajnom. Skvele sa bude hodiť do reprezentačných priestorov, do hál či vstupných predsiení,... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo MEMORY vás oslní svojim zaujimavým a netypickým dizajnom. Skvele sa bude hodiť do reprezentačných priestorov, do hál či vstupných predsiení, ale svoje miesto nájde aj ako solitér v obývacej izbe.Konštrukcia je vyrobená z bukového dreva, ktoré je lakované v odtieni eben. Operadlo a sedadlo je čalúnené príjemnou zamatovou látkou s dekoratívnym prešívaním prešívaním v niekoľkých farebných variantoch.Farba:horčicová / ebenvínová / ebentmavozelená / ebensivá / ebenVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:masívne bukové drevo / zamatová látkaRozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 61 cmvýška: 84 cmvýška sedu: 45 cmHmotnosť:10 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA | 84 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 61 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 10000.000g |