Kreslo MELVA 1 Signal
703.60 €
Do obchodu
Elegantné kreslo MELVA 1 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale aj spoločenských priestoroch. Kreslo je čalúnené látkou s... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo MELVA 1 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale aj spoločenských priestoroch.
Kreslo je čalúnené látkou s efektným riasením. Stabilitu zaisťuje kovová podstava v zlatej farbe.
Ku kreslu MELVA 1 odporúčame prikúpiť pohovku MELVA 2.
Farba:modrá / zlatá
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 111 cmhĺbka: 93 cmvýška: 72 cm
hĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 44 cm
výška opierky chrbta: 28 cm
Hmotnosť:43 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 93 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| Hmotnosť | 43000.000g |