Kreslo MELISA Halmar Krémová
171.20 €
Do obchodu
Elegantné kreslo MELISA sa stane stredobodom vašej obývačky. Kreslo je čalúnené príjemnou hebkou látkou v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá. Na... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo MELISA sa stane stredobodom vašej obývačky.
Kreslo je čalúnené príjemnou hebkou látkou v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá. Na komforte mu pridáva vyvýšená opierka hlavy. Kreslo stojí na kovovej podnoži z chrómovanej ocele v zlatej farbe.
Farba:krémová / zlatásivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 70 cmvýška: 96 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 10000.000g |