Kreslo MELBY Halmar Biela
115.30 €
Do obchodu
Relaxačné kresielko MELBY nájde svoje uplatnenie ako v domácnosti napr. v obývacej izbe, na chodbe či hale, tak v exteriéri na terase alebo balkóne. Vďaka... Celý popis
Popis
Relaxačné kresielko MELBY nájde svoje uplatnenie ako v domácnosti napr. v obývacej izbe, na chodbe či hale, tak v exteriéri na terase alebo balkóne. Vďaka použitým materiálom je kresielko vyložene univerzálne vo svojom využití.
Kostra kresla je vyrobená z práškovo lakovanej oceľ. Na sedák s operadlom bolo použité vzdušné prepletenie z polypropylénu. Pre ešte väčšie pohodlie je súčasťou kresla látkový podsedák s vankúšikom v sivej farbe.
Farba:biela / siváčierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ lakovaná práškovou farbou / polypropylén / látka
Rozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 66 cmvýška: 75 cm
výška sedu: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 66 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 10000.000g |