Kreslo MARVEL Halmar Žltá
192.90 €
Do obchodu
Moderné kreslo / ušiak MARVEL má sedák, operadlo aj podrúčky čalúnené zamatovou látkou v štyroch farebných variantoch: žltá, sivá, bordó a tmavo zelená. S... Celý popis
Popis
Moderné kreslo / ušiak MARVEL má sedák, operadlo aj podrúčky čalúnené zamatovou látkou v štyroch farebných variantoch: žltá, sivá, bordó a tmavo zelená. S ozdobným prešívaním na zadnej strane a s gombíkmi na operadle.
Nohy sú z masívneho dreva v prírodnej farbe alebo lakované čiernou farbou.
Farba:žltá / prírodná hnedásivá / čiernabordó / čiernatmavo zelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamat / masívne drevo
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 83 cmvýška: 103 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 20000.000g |