Kreslo MARSHAL Halmar Zelená
130.30 €
Do obchodu
Štýlové kreslo MARSHAL bude pekným doplnkom v obývacej izbe, ale tiež napr. V spálni, pracovni či hale. Kreslo je čalúnené poťahovou látkou v troch farebných... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo MARSHAL bude pekným doplnkom v obývacej izbe, ale tiež napr. V spálni, pracovni či hale.
Kreslo je čalúnené poťahovou látkou v troch farebných variantoch: bordó, zelená a sivá. Nohy sú z kaučukovníkových v čiernej farbe.
Farba:bordó / čiernasivá / čiernazelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka / drevo
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 64 cmvýška: 75 cm
výška sedu: 43 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 64 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 12100.000g |