Kreslo LUANA Tempo Kondela Horčicová
206.10 €
Do obchodu
Celočalúnené kreslo LUANA je vyrobené z kvalitnej látky Itaka, ktorá sa pýši vodeodolnosťou, čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi, a tiež zaručuje dlhú... Celý popis
Popis
Celočalúnené kreslo LUANA je vyrobené z kvalitnej látky Itaka, ktorá sa pýši vodeodolnosťou, čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi, a tiež zaručuje dlhú životnosť. Oblečená je do modernej smaragdovej alebo horčicovej farby.
Pohodlie a stabilitu zaručujú nožičky, na ktorých je pohovka postavená.
Sedacia časť je vyplnená pružinou falista a PUR penou, ktoré sa postarajú o komfort pri sedení.
Chrbtovú časť kresla je možné odnímať.
Kreslo je možné doplniť o ďalšie sedací nábytok zo série LUANA.
Farba:smaragdováhorčicová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / pružina / PUR pena
Rozmery:šírka: 87 cmhĺbka: 78 cmvýška: 85 cm
výška sedu: 46 cmhĺbka sedu: 48 cm
výška nožičiek: 10 cm
Hmotnosť:33 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť individuálnych objednávok v 5 farebných prevedeniach látky Itaka na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaný do výroby. Dodacia lehota 9-11 týždňov.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 33000.000g |