Kreslo látka / oceľ Dekorhome Sivá
242.40 €
Do obchodu
Toto kreslo je ideálne k popoludňajším rozprávkám, čítaniu, sledovanie televízie alebo príjemnému odpočinku. Jeho jednoduchý moderný dizajn krásne zapadne do... Celý popis
Popis
Toto kreslo je ideálne k popoludňajším rozprávkám, čítaniu, sledovanie televízie alebo príjemnému odpočinku. Jeho jednoduchý moderný dizajn krásne zapadne do každej obývacej izby.Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou, ktorá sa len tak nepoškodí, a polstrované mäkkou penou pre maximálne pohodlie.Pevný drevený rám a vysoko kvalitné oceľové nohy zaručujú stabilitu a dlhú životnosť kresla. Veľmi jednoduchá montáž.Farba:modrá / čiernasivá / čiernatmavosivá / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka 100% polyester / drevený rám a lakovaná oceľRozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 81 cmvýška: 82 cmšírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 42 cmvýška podrúčiek od zeme: 52 cmHmotnosť:17,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,2 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 17200.000g |