Kreslo látka / kaučukovník Dekorhome Hnedá
162.80 €
Do obchodu
Kreslo s textilným čalúnením je perfektným doplnkom do vašej domácnosti. Kreslo sa skladá z pevných nožičiek z kaučukového dreva a z vysoko kvalitného... Celý popis
Popis
Kreslo s textilným čalúnením je perfektným doplnkom do vašej domácnosti.
Kreslo sa skladá z pevných nožičiek z kaučukového dreva a z vysoko kvalitného polyesterového čalúnenie s molitanovou vypchávkou. Je teda veľmi pohodlné, a navyše toho aj veľa vydržia. Silne polstrovaný sedák a operadlo ponúka pohodlné posedenie. Kresielko je dokonalým miestom na rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku.
Montáž kresla je jednoduchá.
Farba:žltázelenáhnedásvetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka 100% polyester / kaučukovníkové drevo
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 66 cmvýška: 77 cm
šírka sedu: 73 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 41 cm
hrúbka podušky: 8 cm
Hmotnosť:10,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| HĹBKA | 66 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 73 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 10520.000g |