Kreslo látka / drevo Dekorhome Žltá
229.80 €
Do obchodu
Toto kreslo je pre vašu domácnosť skvelým doplnkom, z ktorého sa budete tešiť každý deň. Elegantný a moderný dizajn kresla sa hodí do každej obývacej... Celý popis
Popis
Toto kreslo je pre vašu domácnosť skvelým doplnkom, z ktorého sa budete tešiť každý deň. Elegantný a moderný dizajn kresla sa hodí do každej obývacej izby.Kreslo má odolné textilné čalúnenie a vysoko kvalitné drevený rám, ktorý prispieva k jeho robustnosti a trvanlivosti. Polstrovaný vankúš sedáka jeho pohodlie ešte zvyšuje.Kreslo je ideálnou voľbou pre rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo proste len pre relaxáciu. Jednoduchá montáž.Farba:žltámodrázelenásvetlosivátmavosivaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka 100% polyester / drevený rám a nohyRozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 59 cmvýška: 74 cmšírka sedu: 59 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 39 cmvýška podrúčiek od zeme: 64 cmHmotnosť:11,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| DEKOR | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 74 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 59 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 11,7 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 59 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 11700.000g |