Kreslo látka / drevo Dekorhome Tmavosivá
206.90 €
Do obchodu
Naše kreslo s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Čalúnenie kresla je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý... Celý popis
Popis
Naše kreslo s jednoduchým, ale štýlovým dizajnom je skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Čalúnenie kresla je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou. Rám z dreveného masívu je stabilný, pevný a odolný. Kreslo je skvelá voľba na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu. Montáž je jednoduchá.
Farba:žltámodrásvetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 38 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cm
Hmotnosť:13,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13,7 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 69 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 13700.000g |