Kreslo látka / drevo Dekorhome Sivohnedá taupe
232.50 €
Do obchodu
Naše kresielko v škandinávskom štýle premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám. Sedačka je čalúnená na dotyk... Celý popis
Popis
Naše kresielko v škandinávskom štýle premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám.
Sedačka je čalúnená na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrované matrace, na ktorých sa vám bude pohodlne odpočívať.
Celú konštrukciu podopiera drevený rám, ktorý nábytku zároveň dodáva na stabilite.
Kreslo ponúkame v celej škále farebných vyhotovení.
Farba:svetlosiváhnedákrémovámodrázelenáčiernažltávínovásivohnedá taupetmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne borovicové drevo / kaučukovníkovévýplň matraca na sedák: penový molitanvýplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 71 cmvýška: 80 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnosť:14,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x kreslo, 1 x poduška na sedadlo, 1 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| MATERIÁL | Bavlna |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| HMOTNOSŤ | 14,8 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 71 cm |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 14750.000g |