Kreslo látka / drevo Dekorhome Krémová
301.00 €
Do obchodu
Toto kreslo sa pýši jednoduchým, ale vkusným dizajnom. Je veľmi pohodlné, a preto sa hodí do každej domácnosti na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie... Celý popis
Popis
Toto kreslo sa pýši jednoduchým, ale vkusným dizajnom. Je veľmi pohodlné, a preto sa hodí do každej domácnosti na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu.Čalúnenie kresla je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou.Rám z dreveného masívu je naopak stabilný a odolný.Farba:krémovo bielasiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:drevený rám / látka (100% polyester)Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 68 cmvýška: 90 cmšírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu od zeme (s poduškou): 45 cmHmotnosť:17,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| DEKOR | Masívne drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 17350.000g |