Kreslo KIER 1 VELVET buk Signal Béžová
288.60 €
Do obchodu
Štýlové kreslo KIER 1 buk sa stane pýchou vašej obývačky. Kreslo je tiež vhodne do spoločenských priestorov a vďaka čalúnenému chrbtu je možné ho umiestniť do... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo KIER 1 buk sa stane pýchou vašej obývačky. Kreslo je tiež vhodne do spoločenských priestorov a vďaka čalúnenému chrbtu je možné ho umiestniť do priestoru.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel s dekoratívnym prešívaním formou vonkajšieho stehu. Stojí na štyroch drevených nožičkách v prevedení: buk.
Farba:svetlosivá / buksivá / bukbéžová / bukškoricová / bukžltá / bukzelená / buk
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / drevo
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 75 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 42 cm
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 18000.000g |