Kreslo KARO 1 VELVET Signal Béžová
262.40 €
Do obchodu
Pohodlné čalúnené kreslo KARO 1 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru. Nohy kresla sú z masívneho bukového dreva v dekore wenge,... Celý popis
Popis
Pohodlné čalúnené kreslo KARO 1 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru.
Nohy kresla sú z masívneho bukového dreva v dekore wenge, čalúnenie je z príjemnej mäkkej zamatovej látky v niekoľkých trendy farebných prevedeniach.
Ku kreslu KARO 1 VELVET odporúčame prikúpiť pohovku KARO 2 VELVET rovnakom štýle.
Farba:horčicovásivázelenábéžováskočicovásvetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / masívne bukové drevo
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 75 cmvýška: 76 cm
hĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 42 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 14000.000g |