Kreslo KAMUTEF TEDDY Dekorhome Biela
535.50 €
Do obchodu
Toto kreslo s otočným sedákom je skutočne originálnym a pohodlným kúskom, ktorý ponúka dokonalé posedenie a relaxáciu. Jeho bacuľatý tvar láka k tomu si... Celý popis
Popis
Toto kreslo s otočným sedákom je skutočne originálnym a pohodlným kúskom, ktorý ponúka dokonalé posedenie a relaxáciu. Jeho bacuľatý tvar láka k tomu si pohodlne sadnúť a užívať si chvíľu odpočinku. Kreslo je čalúnené kvalitnou a odolnou látkou s jemnou plyšovou štruktúrou, ktorá nielenže vyzerá skvele, ale je tiež príjemná na dotyk. Táto látka dodáva kreslu nadýchaný a ľahký dojem.Vynikne nielen v domácnostiach, ale aj v priestoroch hotelov alebo kaviarní, kde pridáva štýl a luxusnú atmosféru.Farba:bielasivohnedá taupeVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:látkaRozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 76 cmvýška: 71 cmDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 76 cm |
| TYP PODNOŽE | Otočná 180° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 10860.000g |