Kreslo IKAROS Dekorhome Sivá
326.40 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo v škandinávskom štýle. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v štyroch farebných variantoch: krémová, mentolová, svetlomodrá a sivá.... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo v škandinávskom štýle.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v štyroch farebných variantoch: krémová, mentolová, svetlomodrá a sivá. Kreslo stojí na štyroch nohách z kaučukovníkového dreva v prírodnej farbe. K maximálnemu pohodliu prispievajú čalúnené opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne prešívanie.
Farba:krémovámentolovásvetlomodrásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne kaučukovníkové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 80 cmvýška: 97 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 60 cmvýška podrúčiek: 24 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10860.000g |