Kreslo IHARA Ružová
195.20 €
Do obchodu
Dizajnové, pohodlné a moderné kreslo IHARA je čalúnené ekokožou v trendy farebných prevedeniach s dekoratívnym prešívaním. Stabilitu kresla zaisťujú kvalitné... Celý popis
Popis
Dizajnové, pohodlné a moderné kreslo IHARA je čalúnené ekokožou v trendy farebných prevedeniach s dekoratívnym prešívaním.
Stabilitu kresla zaisťujú kvalitné kovové nohy v elegantnom čiernom prevedení, doplnené zlatým detailom.
Kreslo je dodávané vrátane vankúša.
Farba:béžová / fialová lila / čiernabéžová/modrá/čiernabéžová/ružová/čiernabéžová / staroružová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vámi vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / ekokoža
Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 47 cmvýška: 79 cm
šírka sedu: 55 cmvýška sedu: 46 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 79 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 13000.000g |