Kreslo HARRY Signal Skořicová
319.20 €
Do obchodu
Elegantné relaxačné kreslo HARRY je čalúnené zamatovou látkou Bluvel v deviatich farebných variantoch: béžová, horčicová, ružová, modrá, zelená, šedá a... Celý popis
Popis
Elegantné relaxačné kreslo HARRY je čalúnené zamatovou látkou Bluvel v deviatich farebných variantoch: béžová, horčicová, ružová, modrá, zelená, šedá a čierna. Stojí na drevených nožičkách v dekore wenge. Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne prešívanie. K maximálnemu pohodliu pri sedení prispieva vysoká chrbtová opierka, silný sedák a príjemné podrúčky na ruky.
Ku kreslu HARRY odporúčame prikúpiť taburet RON alebo RON K.
Farba:béžová / wenge (krémová)tmavo béžová / wengehorčicová / wengemodrá / wengezelená / wengesvetlosivá / wengesivá / wengečierna / wengeškoricová / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 90 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 44 cm
výška podrúčiek: 28 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Elegantné relaxačné kreslo HARRY je čalúnené zamatovou látkou Bluvel v siedmich farebných variantoch: béžová, horčicová, ružová, modrá, zelená, šedá a čierna. Stojí na drevených nožičkách v dekore wenge. Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne prešívanie. K maximálnemu pohodliu pri sedení prispieva vysoká chrbtová opierka, silný sedák a príjemné podrúčky na ruky.
Ku kreslu HARRY odporúčame prikúpiť taburet RON alebo RON K.
Farba:béžová / wengehorčicová / wengeružová / wengemodrá / wengezelená / wengesivá / wengečierna / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 90 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 44 cm
výška podrúčiek: 28 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Skořicová |
| Hmotnosť | 25000.000g |