Kreslo GURU Tempo Kondela Hnedá
198.00 €
Do obchodu
Klasický štýl je stále in. Pokiaľ patríte k jeho milovníkom, kreslo GURU je jednoznačne pre vás. Ideálne do akéhokoľvek interiéru. GURU je celočalúnený látkou... Celý popis
Popis
Klasický štýl je stále in. Pokiaľ patríte k jeho milovníkom, kreslo GURU je jednoznačne pre vás. Ideálne do akéhokoľvek interiéru.
GURU je celočalúnený látkou Soro v niekoľkých farebných variantách. Konštrukcia kresla je vyrobená z dreva. Vysoká opierka chrbta, elegantne zaoblené podrúčky ponúkajú prvotriedny zážitok zo sedenia. Užívajte si relax naplno s kreslom GURU.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Soro s možnosťou výberu dreva vo farbe orech alebo buk, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:sivohnedá taupe / hnedá / buksvetlosivá / tmavosivá / orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Soro / molitan / drevo
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 75 cmvýška: 100 cm
šírka sedu: 42 cmhĺbka sedu: 42 cmvýška sedu: 41 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 30000.000g |