Kreslo FREEDOM Halmar
396.10 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo FREEDOM vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu skvele vynikne ako solitér v akejkoľvek miestnosti. Svoje využitie nájde aj v spoločenských... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo FREEDOM vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu skvele vynikne ako solitér v akejkoľvek miestnosti. Svoje využitie nájde aj v spoločenských priestoroch, halách či čakárňach.
Konštrukcia kresla je vyrobená z masívneho dubového dreva, ktoré sa hodí do všetkých štýlov interiérov. Do drevenej konštrukcie je zasadený silný sedák a operadlo, ktoré kreslu dodávajú komfortné posedenie.
Farba:dub / sivá
Materiál:masívne drevo / látka
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 67 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 15000.000g |