Kreslo FONDAR Tempo Kondela Sivá
250.70 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo FONDAR tu bude pre vás, aby vám zabezpečilo maximálny komfort.Je čalúnené je látkou v moderných a trendových farbách.O stabilitu sa starajú... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo FONDAR tu bude pre vás, aby vám zabezpečilo maximálny komfort.Je čalúnené je látkou v moderných a trendových farbách.O stabilitu sa starajú pevné drevené nohy v prírodnom dubovom alebo čiernom prevedení.Pohodlie a relax, presne to môžete očakávať od kresla, ktoré sa pýši nadýchaným mäkkým čalúnením.Farba:smaragdová / dubmodrá / čiernasivá / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / drevoRozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 74,5 cmvýška: 92 cmvýška sedu: 46 cmhĺbka sedu: 47 cmšírka sedu: 39 cmšírka opierky chrbta: 56,5 cmvýška opierky chrbta: 52 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:11 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 74 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 11000.000g |