Kreslo FILO Halmar Béžová
140.40 €
Do obchodu
Kreslo FILO v jednoduchom retro dizajne sa hodí do modernej aj klasickej obývacej izby. Svoje miesto ale určite nájde aj v spálni alebo predsieni. Je... Celý popis
Popis
Kreslo FILO v jednoduchom retro dizajne sa hodí do modernej aj klasickej obývacej izby. Svoje miesto ale určite nájde aj v spálni alebo predsieni.
Je čalúnené velúrovou látkou v béžovej farbe+, nohy sú z masívneho bukového dreva v dekore dub medový.
Farba:béžová INARI 23 / dub medový
Materiál:poťahová látka velúr / buk masív
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 62 cmvýška: 92 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:12 kg
Parametre
| POLOHOVACIE | Nie |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| DEKOR | Dub medový |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 62 cm |
| ŠTÝL | Retro |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Hnedá |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 12000.000g |