Kreslo EZECHIEL Svetlozelená
222.50 €
Do obchodu
Kreslo EZECHIEL je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a designové kreslo, ktoré zaujme už na prvý pohľad. Sedacia časť je vyrobená z látky s... Celý popis
Popis
Kreslo EZECHIEL je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a designové kreslo, ktoré zaujme už na prvý pohľad.
Sedacia časť je vyrobená z látky s moderným čiernobielym vzorom. Elegantný vzhľad kresla dotvára vonkajšia opierka z ekokože v niekoľkých trendy farebných prevedeniach.
Stabilitu kresla EZECHIEL zaisťuje kovová konštrukcia v čiernom prevedení s detailmi zlatej farby na nohách. Dodávané vrátane vankúša.
Farba:tyrkysová / vzor / čiernasvetlo modrá (neomint) / vzor / čierna hnedá / vzor / čiernatmavomodrá / vzor / čiernaoranžová / vzor / čiernazelená / vzor / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / ekokoža
Rozmery kresla:šírka: 59 cmhĺbka: 61 cmvýška: 77 cm
šírka sedu: 55 cmvýška sedu: 42 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 61 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlozelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |