Kreslo ELEGANCE Halmar
148.60 €
Do obchodu
Štýlové kreslo ELEGANCE je čalúnené látkou vo farebnom prevedení: tmavo kapustová. Stabilné nohy sú z práškovo lakovanej ocele v zlatej farbe. Operadlo... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo ELEGANCE je čalúnené látkou vo farebnom prevedení: tmavo kapustová. Stabilné nohy sú z práškovo lakovanej ocele v zlatej farbe. Operadlo kresla je zdobený dekoratívnym prešívaním.
Farba:zelená / zlatá
Materiál:látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 60 cmvýška: 79 cm
výška sedu: 40 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:11,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| Hmotnosť | 11500.000g |