Kreslo DIKÉ Dekorhome Biela
559.90 €
Do obchodu
Dizajnové a útulné kreslo DIKÉ v škandinávskom štýle vás na prvý pohľad láka sa do neho uvelebiť s príjemnou knižkou. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v... Celý popis
Popis
Dizajnové a útulné kreslo DIKÉ v škandinávskom štýle vás na prvý pohľad láka sa do neho uvelebiť s príjemnou knižkou.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v štyroch farebných variantoch: zelená, hnedá s efektom brúsenej kože, biela a sivá. Kreslo stojí na štyroch nohách z tvrdého dreva v hnedej alebo čiernej farbe. Koniec nôh sú obohatené o zlatý alebo strieborný prúžok.
V sedacej časti sú v kresle ukryté pružiny. Chrbtová opierka je ozdobená dekoratívnymi gombíkmi.
Farba:zelená / hnedá / zlatáhnedá / hnedá zlatásivá / čierna / striebornábiela / čierna / zlatáhorčicová / čierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo/látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 88 cmhĺbka: 90 cmvýška: 106 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 67 cmvýška podrúčiek: 20 cmvýška nožičiek: 18 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 27000.000g |