Kreslo DHARS Svetlosivá
395.40 €
Do obchodu
Vďaka svojmu pôsobivému designu sa kreslo DHARIS stane dominantou každej domácnosti. Jeho vynikajúci vzhľad a prevedenie z neho tiež robí vhodnú voľbu pre... Celý popis
Popis
Vďaka svojmu pôsobivému designu sa kreslo DHARIS stane dominantou každej domácnosti. Jeho vynikajúci vzhľad a prevedenie z neho tiež robí vhodnú voľbu pre reprezentačné haly alebo kancelárie, kde dokáže vytvoriť dojem elegancie a luxusu. Pohodlnosť pri sedení zaisťuje pružina Falista s dlhou životnosťou a HR pena.
Potiahnuté je látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch. Stabilitu zaisťujú kovové nohy.
Farba:svetlosivá / čiernazelená / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / pružina / HR pena
Rozmery:šírka: 112 cmhĺbka: 91 cmvýška: 85 cm
hĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 46 cm
výška nožičiek: 15,5 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 91 cm |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 20000.000g |