Kreslo DELGADO Halmar Sivá
294.10 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo DELGADO je čalúnené jemnou látkou Velvet v štyroch farebných variantoch: svetloružová, horčicová, tmavozelená, modrá a sivá. Stabilitu... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo DELGADO je čalúnené jemnou látkou Velvet v štyroch farebných variantoch: svetloružová, horčicová, tmavozelená, modrá a sivá.
Stabilitu zaisťujem štyri pevné dreve nohy v čiernej farbe. Pre maximálne pohodlie kreslo disponuje vyššou chrbtovou opierkou a čalúnenými opierkami.
Farba:svetloružováhorčicovátmavozelenásivámodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne drevo / látka Velvet
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 70 cmvýška: 100 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14000.000g |