Kreslo Dekorhome
349.80 €
Do obchodu
Toto moderné kreslo so svojim nenápadným designom hladko zapadne do každého prostredia. Kreslo je celočalúnené, možno ho použiť na klasické prisadenie k stene... Celý popis
Popis
Toto moderné kreslo so svojim nenápadným designom hladko zapadne do každého prostredia.
Kreslo je celočalúnené, možno ho použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť v strede miestnosti. Uplatnenie nájde ako v obývacej izbe, hale, ale aj spálni alebo v konferenčných miestnostiach.
Chrániče podlahy ochránia vašu podlahu pred nevzhľadnými škrabancami a tiež zaistia dobré postavenie.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:látka (100% polyester) / kov / pena
Rozmery:šírka: 87 cmhĺbka: 70 cmvýška: 79 cm
výška sedu: 45 cmšírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 51 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:13,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| Hmotnosť | 13600.000g |