Kreslo CROWN Halmar Tmavo zelená
169.30 €
Do obchodu
Elegantné kreslo CROWN zaujme svojim dizajnom. Je čalúnené zamatovú látkou v troch farebných variantoch: bordó, tmavo zelená a čierna.Nožičky sú z chrómovanej... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo CROWN zaujme svojim dizajnom. Je čalúnené zamatovú látkou v troch farebných variantoch: bordó, tmavo zelená a čierna.Nožičky sú z chrómovanej ocele v zlatej farbe.Farba:bordó / zlatátmavo zelená / zlatáčierna / zlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:zamatová látka / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 72 cmvýška: 80 cmvýška sedadla: 45 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:14 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 14000.000g |