Kreslo COTTO Halmar Tmavosivá
156.60 €
Do obchodu
KRESLO COTTO Urobte si pohodlie a nechajte svoj domov ožiť so špičkovým dizajnovým kreslom COTTO. Kreslo COTTO je dokonalou kombináciou škandinávskej... Celý popis
Popis
KRESLO COTTO
Urobte si pohodlie a nechajte svoj domov ožiť so špičkovým dizajnovým kreslom COTTO. Kreslo COTTO je dokonalou kombináciou škandinávskej elegancie a nezameniteľného pohodlia, ktoré vám umožní užívať si každý okamih odpočinku v plných dúškoch.
VYROBENÉ PRE RELAXÁCIU
Každé kreslo je čalúnené prvotriednou látkou, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj odolná voči bežnému opotrebovaniu. Oprite sa do vysokého operadla s elegantnými gombíkmi, položte ruky na mäkko čalúnené podrúčky a nechajte sa unášať v komfortnom hlbokom sedáku. Kreslo COTTO je navrhnuté tak, aby podporilo vašu potrebu relaxácie a zároveň zostalo pevne stáť na nožičkách z masívneho kaučukovníkového dreva, ktoré dodáva celkovej konštrukcii stabilitu a odolnosť.
FAREBNÁ VARIABILITA
Zvoľte si svoj obľúbený odtieň z palety moderných a sofistikovaných farieb a objavte, ako môže kreslo COTTO priniesť do vášho interiéru tú pravú štipku štýlu a pohodlia. Vytvorte si dizajnovo jedinečný kútik na relaxáciu s kombináciou farieb kresla COTTO.
tmavosivá
svetlosivá
béžová
horčicová
modrá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:látka / kaučukovníkové drevo
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 76 cmvýška: 99 cm
šírka sedu: 46 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 43 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:14 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 14000.000g |