Kreslo CHILLOUT Halmar Dub
620.20 €
Do obchodu
Moderné relaxačné kreslo CHILLOUT v modernom retroštýle už len podľa názvu vyzýva na príjemný odpočinok. Svojím nevšedným dizajnom navyše ozvláštni vašu... Celý popis
Popis
Moderné relaxačné kreslo CHILLOUT v modernom retroštýle už len podľa názvu vyzýva na príjemný odpočinok. Svojím nevšedným dizajnom navyše ozvláštni vašu obývaciu izbu, spálňu, ale napríklad aj čakáreň či kaviareň.
Farba:americký orech / sivádub / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / lakovaná oceľ / preglejka / dyha
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 67 cmvýška: 79 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Dyha |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| DEKOR | Dub |
| Hmotnosť | 20000.000g |