Kreslo chesterfield s podnožkou umelá semišová koža hnedá Dekorhome
608.10 €
Do obchodu
Toto kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho čalúnenie z umelej semišovej kože dodá vašej domácnosti prepychovo elegantný dojem.Základom kresla... Celý popis
Popis
Toto kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho čalúnenie z umelej semišovej kože dodá vašej domácnosti prepychovo elegantný dojem.Základom kresla je robustný a odolný drevený rám. Mäkký sedák a operadlo kresla lákajú k odpočinku. Čalúnenie s detailným prešívaním a krásne zakrivené podrúčky zdôrazňujú klasický a nestarnúci štýl kreslá.Súčasťou balenia je aj podnožka, ktorá so sebou prináša extra pohodlie. Montáž kresla aj podnožky je jednoduché.Balenie obsahuje 1x kreslo a 1x podnožku.Farba:hnedáMateriál:umelá semišová koža s penovým polstrovaním (100% polyester)Rozmery kresla:šírka: 78 cmhĺbka: 67 cmvýška: 108 cmšírka sedu: 78 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu od zeme: 48 cmvýška podrúčiek od zeme: 64,5 cmRozmery podnožky:šírka: 76 cmhĺbka: 47 cmvýška: 40 cmHmotnosť:27,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| FARBA | Hnedá |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 108 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA KRESLA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,7 kg |
| ŠÍRKA KRESLA | 78 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA TABURETU | 76 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA TABURETU | 47 cm |
| Hmotnosť | 27700.000g |