Kreslo Chesterfield s podnožkou umelá koža Dekorhome Tmavohnedá
476.50 €
Do obchodu
Relaxácia v tomto starožitne vyzerajúcim hnedom kresle v prevedení chesterfield je úplná radosť a pohodlie. Elegantný dizajn kresla skvele zapadne do... Celý popis
Popis
Relaxácia v tomto starožitne vyzerajúcim hnedom kresle v prevedení chesterfield je úplná radosť a pohodlie. Elegantný dizajn kresla skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru. Jeho typické gombíky a leštené drevené nohy sa budú skvele hodiť ku klasickému nábytku v prevedení chesterfield.Toto kreslo je čalúnené krásnou, vysoko kvalitné umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí. Je silne polstrované odolným materiálom pre vaše pohodlie. Nohy z masívneho dreva prispievajú k jeho robustnú konštrukciu.Farba:bielatmavo hnedá s patinouVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža 100% PVC, penové polstrovanie / nohy z masívneho drevaRozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 78 cmvýška: 111 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 50 cmRozmery podnožky:šírka: 78 cmhĺbka: 48 cmvýška: 40 cmvýška nohy: 20 cmHmotnosť:27,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | PVC |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 111 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA KRESLA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavohnedá |
| Hmotnosť | 27450.000g |