Kreslo Chesterfield pravá koža Dekorhome Čierna
400.60 €
Do obchodu
Vytvorte vo svojom bývanie príjemnú atmosféru vo vintage duchu s týmto nádherným kreslom. Táto stolička je čalúnená odolnou pravou kozie kožou, ktorá vám... Celý popis
Popis
Vytvorte vo svojom bývanie príjemnú atmosféru vo vintage duchu s týmto nádherným kreslom.
Táto stolička je čalúnená odolnou pravou kozie kožou, ktorá vám poskytuje vynikajúci zážitok zo sedenia. Pohovka stojí na nohách z masívneho mangovníkového dreva, takže je stabilný a robustný.
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 63 cmvýška: 76 cm
šírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 38 cm
výška operadla: 41 cmvýška podrúčiek: 76 cm
Hmotnosť:19,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,3 kg |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 19280.000g |