Kreslo CHESTER Halmar Vínová
256.40 €
Do obchodu
Pohodlné kreslo CHESTER je ideálny na relaxáciu a odpočinok pri čítaní obľúbenej knihy aj sledovanie televízie. Je čalúnené poťahovou látkou v dvoch farebných... Celý popis
Popis
Pohodlné kreslo CHESTER je ideálny na relaxáciu a odpočinok pri čítaní obľúbenej knihy aj sledovanie televízie.
Je čalúnené poťahovou látkou v dvoch farebných variantoch: tmavosivá a béžová. Súčasťou dodávky sú drevené nožičky v prírodnom prevedení. Alebo je možné objednať samostatne nohy v prevedení: biela a orech.
Farba:béžovátmavosiváantracitvínovákoňaková (amber)
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / masívne drevo
Rozmery kresla:šírka: 67 cmhĺbka: 85 cmvýška: 114 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:26,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Červená |
|---|---|
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 26500.000g |