Kreslo CHARLOT Tempo Kondela Hnedo-zelený vzor
303.30 €
Do obchodu
DESIGNOVÝ UŠÁK CHARLOT Kombinuje nadčasový design s prvotřídním komfortem. Jeho ergonomická opěrka zad podporuje správné držení těla a nabízí úlevu pro páteř... Celý popis
Popis
DESIGNOVÝ UŠÁK CHARLOT
Kombinuje nadčasový design s prvotřídním komfortem. Jeho ergonomická opěrka zad podporuje správné držení těla a nabízí úlevu pro páteř a krk. Robustní opěrky rukou poskytují ideální podmínky pro relaxaci vašich rukou. Tento ušák se stane nejen stylovým, ale i funkčním doplňkem vašeho obývacího pokoje, čtecího koutku nebo ložnice.
PRÉMIOVÁ KVALITA MATERIÁLŮ
Srdcem křesla je PUR pěna, která se vyznačuje svou dlouhodobou pružností a adaptabilním komfortem. Počáteční pevnost pěny se s časem přizpůsobuje vaší tělesné hmotnosti a sedacím návykům, čímž zajišťuje maximální pohodlí bez ztráty objemu. Křeslo je čalouněno v kvalitních látkách. Základem stability jsou pečlivě zpracované dřevěné nožičky, které jsou k dispozici ve třech barevných provedeních. Díky pevnému dřevěnému základu a kvalitní konstrukci je ušák CHARLOT stabilní a odolný proti každodennímu používání.
BOHATÁ PALETA BAREV
Křeslo je k dispozici v mnoha lákavých barevných variantách, které odrážejí jak klasický, tak i moderní styl bydlení. Od jednobarevných tónů až po výrazné patchwork vzory, každý kousek je unikátní a přidá vašemu prostoru osobitý charakter. Stabilita křesla je zajištěna díky dřevěným nožičkám ve třech barevných provedeních: bílá, černá a buk.
hnědá / buk
červená / buk
šedá / buk
Rose 18 / bílá
Patchwork M1 / buk
Patchwork Viorica 1 / buk
Patchwork N1 / buk
Rose 14 / buk
vzor zelené listí / buk
vzor hnědé káro / buk
vintage vzor / buk
hořčicová / černá
smaragdová / buk
modrá / buk
hnědozelený vzor / buk
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry:šířka: 86 cm hloubka: 72 cm výška: 105 cm výška sedu: 42 cmhloubka sedu: 48 cmšířka sedu: 52 cmvýška opěrky zad: 70 cmvýška dřevěných nožiček: 13 cmHmotnost: 23 kg
MONTÁŽ
Křeslo je dodáváno s přehledným návodem pro snadnou montáž, a tak si budete moci své nové křeslo užít bez zbytečných komplikací.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedo-zelený vzor |
| Hmotnosť | 23000.000g |