Kreslo CELLA Signal Zelená
161.80 €
Do obchodu
Kreslo CELLA je majstrovským dielom designu, ktoré spája pohodlie, eleganciu a praktickosť do jedného dokonalého celku. Všimnite si, ako dekoratívne... Celý popis
Popis
Kreslo CELLA je majstrovským dielom designu, ktoré spája pohodlie, eleganciu a praktickosť do jedného dokonalého celku. Všimnite si, ako dekoratívne prešívanie dodáva kreslu osobitý charakter. V kombinácii s látkou Brego vás zaujme svojou mäkkosťou a výdržou. Olivové a sivé prevedenie poskytujú flexibilitu prispôsobiť sa vášmu osobnému štýlu a nálahe priestoru.
Čierne kónické oceľové nohy nielen že pridávajú na elegancii, ale zaručujú stabilitu a dlhovekosť. S plastovými klzákmi na koncoch nôh nemusíte mať obavy z poškriabania vašich podláh.
Priestranný sedák vás pohltí a poskytne vám najvyšší možný komfort. Či už sa chystáte na dlhé hodiny čítania, alebo len relaxácia pri sledovaní obľúbeného filmu, kreslo CELLA bude vašim dokonalým spoločníkom.
Farba:zelená (olivovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / oceľ
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 77 cmvýška: 86 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 43 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 77 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 10000.000g |