Kreslo CASTEL 2 Halmar Modrá
177.50 €
Do obchodu
Moderné kreslo CASTEL 2 je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou s výrazným prešívaním v niekoľkých farebných variantoch: čierna, svetlo ružová, modrá a tmavo... Celý popis
Popis
Moderné kreslo CASTEL 2 je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou s výrazným prešívaním v niekoľkých farebných variantoch: čierna, svetlo ružová, modrá a tmavo zelená.Nožičky kreslá sú z chrómovanej ocele v zlatej farbe.Farba:čierna / zlatátmavo zelená / zlatáružová / zlatámodrá / zlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:poťahová zamatová látka / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 79 cmvýška: 97 cmvýška sedu: 44 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:11 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 79 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 11000.000g |