Kreslo CARMEN VELVET Signal Sivozelená
153.10 €
Do obchodu
Štýlové kreslo CARMEN na prvý pohľad láka na odpočinok alebo na posedenie s príjemnou knižkou. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Chrbtová opierka je... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo CARMEN na prvý pohľad láka na odpočinok alebo na posedenie s príjemnou knižkou.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne gombíky. Stojí na štyroch čiernych drevených nohách.
Farba:svetlosivá / čiernasivá / čiernačierna / čiernabéžová/ čiernaškoricová/ čiernaolivová (sivozelená) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 52 cmvýška: 99 cm
hĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 46 cmvýška podrúčiek od zeme: 63 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivozelená |
| Hmotnosť | 14000.000g |