Kreslo BRASIL Halmar Sivá
214.60 €
Do obchodu
Elegantné kreslo BRASIL sa bude skvele vynímať vo vašej modernej obývacej izbe alebo ako solitér v chodbe či hale. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo BRASIL sa bude skvele vynímať vo vašej modernej obývacej izbe alebo ako solitér v chodbe či hale.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v dvoch farbách: tmavozelená a sivá. Stabilitu zaisťujem štyri kovové nohy práškovo lakované čiernou farbou.
Farba:tmavozelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 91 cmhĺbka: 72 cmvýška: 78 cm
výška sedu: 44 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15000.000g |