Kreslo BELTON Halmar Sivá
149.80 €
Do obchodu
DIZAJNOVÉ KRESLO BELTON Chýba vám doma skutočne jedinečný a štýlový kúsok? Kreslo BELTON zaručene vnesie do každej miestnosti moderný štýl a eleganciu.... Celý popis
Popis
DIZAJNOVÉ KRESLO BELTON
Chýba vám doma skutočne jedinečný a štýlový kúsok? Kreslo BELTON zaručene vnesie do každej miestnosti moderný štýl a eleganciu. Postavte ho do obývacej izby, vstupnej haly alebo napríklad do hotelového prostredia. Nestratí sa nikde!
KOMFORTNÉ POSEDENIE
Jeho zaoblené hrany a silné nadýchané polstrovanie robí z kresla BELTON dokonalého spoločníka pre chvíle odpočinku po dlhom dni. Ponúka priestranný sedák s príjemnou výškou sedu, ktorý pre maximálny odpočinok dopĺňajú podrúčky pre vaše unavené ruky. Dokonalé kreslo, pohár vína a dobrá kniha, čo viac si priať?
KVALITNÉ MATERIÁLY
Celé kreslo je čalúnené obľúbenou zamatovou látkou, ktorá vyniká svojim luxusným vzhľadom, veľmi príjemným povrchom a ako bonus sa ľahko čistí. Kreslo má čalúnenú aj zadnú stranu a je tak vhodné na umiestnenie do priestoru, kde bude neprehliadnuteľné. Celkový elegantný dizajn dotvára výrazné prešívanie sedadla a operadla.Telo kresla je usadené na pevnej kovovej konštrukcii v čiernej farbe. Mohutné sedadlo dopĺňajú decentné čierne nohy s jemným vystužením a kreslo tak pôsobí vzdušne a elegantne.
ŠTÝLOVÉ FARBY
Kreslo bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky na komfort a pohodlie, ale zároveň sa stalo designovým prvkom obývačky. K tomu mu pomáha farebná variabilita zamatového poťahu. Žltá farba rozžiari interiér, tmavozelená až smaragdová doplní elegantný štýl miestnosti a neutrálna dôstojná sivá ľahko zapadne do akéhokoľvek štýlu domácnosti.
žltá / čierna
sivá / čierna
tmavozelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 73 cmvýška: 78 cm výška sedu: 40 cmNosnosť: 100 kgHmotnosť:15 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15000.000g |