Kreslo BELLEROFONTÉS Dekorhome
190.60 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo BELLEROFONTÉS je svetoznáma klasika. Kreslo je vyrobené z práve kože v hnedej farbe s dekoratívnym prešívaním a ozdobnými nitmi. Retro vzhľad... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo BELLEROFONTÉS je svetoznáma klasika. Kreslo je vyrobené z práve kože v hnedej farbe s dekoratívnym prešívaním a ozdobnými nitmi. Retro vzhľad podčiarkuje elegantnú kovovú podnož v čiernej farbe.
Kreslo je ručne vyrábané a každý kus je tak originál.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:pravá koža / kov
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 75 cmvýška: 86 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 32 cm
výška chrbtovej opierky: 49 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
|---|---|
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 75 cm |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| VÝŠKA | 86 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| Hmotnosť | 7500.000g |