Kreslo BELLEROFONTÉS Dekorhome
164.70 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo BELLEROFONTÉS je svetoznáma klasika. Kreslo je vyrobené z práve kože vo svetlohnedej farbe s nápaditým dekoratívnym prešívaním a ozdobnými... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo BELLEROFONTÉS je svetoznáma klasika. Kreslo je vyrobené z práve kože vo svetlohnedej farbe s nápaditým dekoratívnym prešívaním a ozdobnými nitmi. Retro vzhľad podčiarkuje elegantnú kovovú podnož v čiernej farbe.
Kreslo je ručne vyrábané a každý kus je tak originál.
Farba:svetlohnedá / čierna
Materiál:pravá koža / kov
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 75 cmvýška: 87 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 35 cm
výška chrbtovej opierky: 51 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| Hmotnosť | 7400.000g |