Kreslo BELEK Tempo Kondela Mentolová
258.80 €
Do obchodu
Moderný dizajn, kvalitné materiály aj precízne spracovanie. Presne tým sa vyznačuje dizajnové kreslo BELEK. Čalúnené je kvalitnými látkami LUX, EVO, TERRA a... Celý popis
Popis
Moderný dizajn, kvalitné materiály aj precízne spracovanie. Presne tým sa vyznačuje dizajnové kreslo BELEK.
Čalúnené je kvalitnými látkami LUX, EVO, TERRA a RIVIERA v štyroch farebných variantoch: cappuccino / prírodná, mentolová / prírodná, smaragdová / prírodná a hnedá / čierna. Konštrukcia je pevná, stabilitu zaisťujú drevené nohy.Farba:cappuccino / prírodná (látka LUX 26 / vzor EVO 26) mentolová / prírodná (látka LUX 29 / vzor EVO 29) smaragdová / prírodná (látka RIVIERA 38 / vzor Jungle) hnedá / čierna (látka Velvet Paros / vzor TERRA) Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.Materiál:látka LUX 26 / EVO 26 / látka RIVIERA / látka TERRA / drevo
Rozmery:
šírka: 78 cm
hĺbka: 86 cm
výška: 105 cm
výška sedu: 44 cm
výška podrúčky: 64 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
22 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Cappuccino |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mentolová |
| Hmotnosť | 22000.000g |