Kreslo BARON Signal Zelená
306.10 €
Do obchodu
Štýlové relaxačné kreslo BARON je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Stojí na drevených nožičkách v dekore wenge. Ku kreslu BARON odporúčame prikúpiť taburet... Celý popis
Popis
Štýlové relaxačné kreslo BARON je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Stojí na drevených nožičkách v dekore wenge.
Ku kreslu BARON odporúčame prikúpiť taburet RON alebo RON K.
Farba:béžová (krémová) / wengebéžová / wengehorčicová / wengeružová / wengezelená / wengesivá / wengeškoricová / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 80 cmvýška: 101 cm
hĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 23000.000g |