Kreslo AVATAR 2 Halmar Sivá
130.70 €
Do obchodu
Elegantné kreslo AVATAR 2 s dizajnovým prešívaním sa bude skvele vynímať v obývacej izbe, v kuchyni pri jedálenskom stole alebo hale. Kreslo je čalúnené... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo AVATAR 2 s dizajnovým prešívaním sa bude skvele vynímať v obývacej izbe, v kuchyni pri jedálenskom stole alebo hale.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na štyroch oceľových nohách v čiernej farbe. Pre maximálne pohodlie je kreslo doplnené o malý vankúšik.
Farba:zelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 67 cmhĺbka: 55 cmvýška: 77 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnosť:12,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 55 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 12500.000g |