Kreslo ATLANTIS Halmar
206.40 €
Do obchodu
Elegantné kreslo ATLANTIS na prvý pohľad láka k odpočinku a relaxácii. Kreslo je čalúnené látkou v antracitovej farbe. Stojí na štyroch kovových nohách v... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo ATLANTIS na prvý pohľad láka k odpočinku a relaxácii.
Kreslo je čalúnené látkou v antracitovej farbe. Stojí na štyroch kovových nohách v čiernej farbe. K maximálnemu pohodliu prispieva vysoká a tvarovaná chrbtová opierka.Farba:antracit / čierna
Materiál:látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 80 cmvýška: 106 cm
výška sedu: 41 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 15000.000g |