Kreslo ASPREY 1 Signal Zelená
389.20 €
Do obchodu
Elegantné kreslo ASPREY 1 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale a spoločenských priestoroch. Kreslo je čalúnené zamatovou... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo ASPREY 1 skvele vynikne v každej modernej obývacej izbe, alebo aj na chodbe, hale a spoločenských priestoroch.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel v štyroch farebných variantoch: horčicová, modrá, zelená a sivá. Vnútorná strana kresla sa pýši štýlovým prešívaním. Stabilitu zaisťujem štyri drevené nohy v dekore: wenge.
Ku kreslu ASPREY 1 odporúčame prikúpiť pohovku ASPREY 2.
Farba:horčicová / wengemodrá / wengezelená / wengesivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / drevo
Rozmery:šírka: 83 cmhĺbka: 85 cmvýška: 78 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 15 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 83 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 27000.000g |