Kreslo ARTI Eltap Monolith 84 - sivá
409.00 €
Do obchodu
ARTI je unikátne a elegantné kreslo, ktoré bude originálnym prvkom každého interiéru – či už ide o spálňu, halu alebo obývaciu izbu. Medzi charakteristické... Celý popis
Popis
ARTI je unikátne a elegantné kreslo, ktoré bude originálnym prvkom každého interiéru – či už ide o spálňu, halu alebo obývaciu izbu.
Medzi charakteristické rysy modelu ARTI patrí čalúnený chrbát, tvarované operadlo a vysoké podrúčky. Skutočný charakter však dodávajú 22 cm dlhé drevené nohy, vankúš pripevnený k operadlu, ale aj štýlové prešívanie.
Za pozornosť stojí aj typ výplne sedadla a operadla. Kombinácia HR peny a T25 vytvára jedinečný zážitok z pohodlia a zároveň chráni chrbticu.
Farba (poťahový materiál):modrá (Monolith 77)sivá (Monolith 84)tmavo zelená (Monolith 37)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne drevo / PU pena
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 92 cmvýška: 105 cm
hĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 46 cmHmotnosť: 37 kg
Nosnosť:120 kg
Dodávané v demonte.
Berte prosím na vedomie, že foto je iba ilustračné. V skutočnosti sa môže mierne líšiť v závislosti na tom, aké farby máte nastavené na svojom monitore.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 91 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 22 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 84 - sivá |
| Hmotnosť | 37000.000g |